Regulamin serwisu

Wszystkie gry i programy zamieszczone na tej stronie zostały sprawdzone programem antywirusowym i przetestowane.

Serwis  retrogracz.pl   nie ponosi odpowiedzialności za użycie niezgodnie z prawem oprogramowania i gier zamieszczonych w dziale „Pobieranie” oraz za powstałe szkody w wyniku ich użytkowania.

Serwis  retrogracz.pl   nie udziela pomocy technicznej odnośnie pozycji zamieszczonych w działach „Programy” i „Gry”, udzielamy jedynie wskazówek  w dziale „Porady”.

Serwis  retrogracz.pl   nie jest właścicielem praw autorskich zamieszczonych tytułów i tym samym nie rości sobie do nich żadnych praw, z wyjątkiem pozycji zamieszczonych w dziale „Nasze produkcje”.

Gry i oprogramowanie dostępne w serwisie  retrogracz.pl   zastało zamieszczone wyłącznie w celach kolekcjonerskich.

Według naszej wiedzy wszystkie produkcje zamieszczone w dziale „Pobieranie” zostały wycofane ze sprzedaży i zakończony został ich rozwój oraz  wsparcie techniczne. Jeżeli jest inaczej prosimy o informacje na adres studio@retrogracz.pl.

W wypadku wznowienia sprzedaży gry lub programu zamieszczonego w naszym serwisie, użytkownicy takiego oprogramowania (pobranego  z naszej strony) zobowiązani są do jego usunięcia, a w celu dalszego użytkowania do dokonania zakupu z legalnego źródła.

Kopiowanie tekstów i grafik bez zgody autorów serwisu retrogracz.pl  zabronione.

Autorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu.

Pobieranie oprogramowania z naszego serwisu oznacza zgodę na  warunki niniejszego regulaminu.

Warto również zapoznać się z informacjami na temat plików cookies.